wtorek, 1 lipca 2014

Najlepsze zdjęcia mojego autorstwa :)

Hejka!
W dzisiejszym poście mało pisania, główną rolę grają tu przecież zdjęcia! Uwielbiam fotografować wszystko i wszystkich. Dzięki temu mogę uchwycić wspaniałe chwile i wrócić do nich zawsze. O lustrzance marzę bardzo długo i mam nadzieję, że niedługo spełni się te marzenie. Póki co mam zwykły aparat cyfrowy, który wiele już przeszedł i jest ze mną kilka lat. Może gdybym miała lustrzankę te zdjęcia byłyby lepsze? Chociaż nie raz już czytałam, że lustrzanką każdy może zrobić dobre zdjęcie, a dobre zdjęcie zrobione cyfrówką to większy wyczyn. Jednak to nie zmienia faktu, że zazdroszczę osobą, które lustrzankę posiadają. Choć często te osoby mają taki aparat do robienia tylko "sweet foci w lusterku" co mnie bardzo irytuje.
Chciałabym swoją przyszłość powiązać jakoś z fotografią. Od kilku lat już robię zdjęcia i takie też Wam dzisiaj pokażę. Niektóre z nich będą dość świeże, niektóre będą miały rok, dwa, a może i więcej? :) 
Mam jeszcze kilka cytatów odnośnie fotografii, które bardzo mi się spodobały:

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda Ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Zdjęcie to wyrażenie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas 

"Patrz oczyma, fotografuj sercem." David duChemin 

To może przejdźmy już do moich prac. Chciałabym żebyście patrzeli na nie z przymrużeniem oka, bo jestem tylko amatorką i po prostu robię to co kocham :)
  
 I to tyle! Wybrałam dla Was kilkanaście moich najlepszych prac. Chciałabym Was prosić oczywiście o opinię i porady. I PRZEPRASZAM Was najmocniej za jakość, niestety nasz blogger dalej robi nam psikusy :)
To do następnego, Pa :*